Cube67 Hygienic Design | Murrelektronik

Cube67 Hygienic Design

Aktívny aj v potravinárskej zóne

Jednoduché čistenie

V potravinárskom sektore sú kladené mimoriadne vysoké požiadavky na odolnosť a možnosť čistenia použitých komponentov. Moduly Cube67 Hygienic Design tieto požiadavky konzekventne plnia.

Pozostávajú z uzavretého telesa z ušľachtilej ocele a závitových puzdier z materiálu V4A (1.4404) a sú vyhotovené tak, aby sa dali bez problémov čistiť. S vysokým stupňom ochrany IP69K možno takto riešenie Cube aplikovať aktívne aj v potravinárskej zóne.

Toto ponúka celkom konkrétny potenciál úspor:

  • Použitie modulov Cube67 Hygienic Design umožňuje ušetriť veľmi drahé svorkovnicové skrinky z ušľachtilej ocele používané v potravinárskom sektore.
  • Paralelné vedenie jednotlivých káblov cez mriežky z ušľachtilej ocele je v sektore Food & Beverage extrémne náročné. Pri systéme Cube slúži na vstup priamo do procesu jeden jediný systémový kábel.
  • Ostrovy s ventilmi sa dajú nákladovo efektívne pripojiť cez IO-Link-Master modul.

S jedným systémovým vedením priamo do procesu

V potravinárskom priemysle je prepojenie jednotlivých žíl z dôvodu vysokých požiadaviek na možnosť čistenia obzvlášť náročné z hľadiska prácnosti. Ukázalo sa, že použitie jedného jediného systémového kábla Cube67 je zvlášť efektívne.

Newsletter
Always up to date!
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...