Cube67 Hygienic Design | Murrelektronik

Cube67 Hygienic Design

Aktívny aj v potravinárskej zóne

Jednoduché čistenie

V potravinárskom sektore sú kladené mimoriadne vysoké požiadavky na odolnosť a možnosť čistenia použitých komponentov. Moduly Cube67 Hygienic Design tieto požiadavky konzekventne plnia.

Pozostávajú z uzavretého telesa z ušľachtilej ocele a závitových puzdier z materiálu V4A (1.4404) a sú vyhotovené tak, aby sa dali bez problémov čistiť. S vysokým stupňom ochrany IP69K možno takto riešenie Cube aplikovať aktívne aj v potravinárskej zóne.

Toto ponúka celkom konkrétny potenciál úspor:

  • Použitie modulov Cube67 Hygienic Design umožňuje ušetriť veľmi drahé svorkovnicové skrinky z ušľachtilej ocele používané v potravinárskom sektore.
  • Paralelné vedenie jednotlivých káblov cez mriežky z ušľachtilej ocele je v sektore Food & Beverage extrémne náročné. Pri systéme Cube slúži na vstup priamo do procesu jeden jediný systémový kábel.
  • Ostrovy s ventilmi sa dajú nákladovo efektívne pripojiť cez IO-Link-Master modul.

S jedným systémovým vedením priamo do procesu

V potravinárskom priemysle je prepojenie jednotlivých žíl z dôvodu vysokých požiadaviek na možnosť čistenia obzvlášť náročné z hľadiska prácnosti. Ukázalo sa, že použitie jedného jediného systémového kábla Cube67 je zvlášť efektívne.

Táto webová stránka automaticky umiestňuje súbory „cookies“, aby Vám zjednodušila obsluhu. Ak budete pokračovať vo vyhľadávaní, súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie nájdete tu.

Dobrý deň
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...