Filozofia a koncepcia | Murrelektronik
[Translate to Slovakia: Slovak [sk_SK]:] Murrelektronik Mitarbeiter im Gespräch

Filozofia
a koncepcia

Naša základná myšlienka

Čo nás podnecuje k neustále vyšším výkonom je otázka, ako automatizovať stroje a zariadenia jednoduchšie, rýchlejšie a hospodárnejšie. Sprevádzame Vás na ceste od prepojenia jednotlivých žíl k inštalačnému riešeniu nevyžadujúcemu žiadne skriňové rozvádzače.

 • Moduly komunikačnej zbernice Murrelektronik pre koncepty decentralizovanej inštalácie

  Zero Cabinet – Konzekventne decentrálny

  Presúvame komponenty z rozvádzacej skrine do priemyselného poľa. Inštalačné koncepty tým robíme transparentnými, používateľsky príjemnými a nákladovo efektívnymi. Zvyšuje to konkurencieschopnosť našich zákazníkov a je dôležitým príspevkom k štvrtej priemyselnej informácii.

 • Pasívny rozdeľovač Murrelektronik s technológiou pripojenia Murrelektronik

  Zasunuté, ako ináč?

  Naše produkty sa dajú konzekventne zasúvať. To umožňuje maximálnu úsporu času počas inštalácie a zaisťuje bezpečné, bezchybné a spoľahlivé pripojenia.

 • Maximálna disponibilita zariadenia

  Vďaka preventívnym a podrobným diagnostikám, ktoré poskytujú množstvo cenných informácií, a vysokej kvalite našich produktov zabezpečujeme, aby boli stroje a zariadenia k dispozícii po maximálnu dobu. Break-Even-Point sa dosahuje v najkratšom možnom čase, čo zvyšuje konkurencieschopnosť zákazníkov našich zákazníkov.

Svetelná žiarovka inovácií spoločnosti Murrelektronik – symbolické vyobrazenie

Pozornosť zameraná na zákazníka

Naši zákazníci sa výborne vyznajú vo svojich strojoch a zariadeniach. Presne poznajú problémy a výzvy. S cieľom nájsť najlepšie riešenie pre automatizáciu je preto dobré mať k dispozícii spoľahlivého a skúseného partnera, ako je Murrelektronik.

Radi vstúpime do tohto dialógu. Už viac ako 40 rokov sme doma v mnohých priemyselných odvetviach a vyvíjame a implementujeme riešenia šité na mieru pre širokú škálu automatizačných systémov.

Preto sa nám darí kombinovať odborné znalosti našich zákazníkov s našim komplexným know-how: S osvedčenými systémovými technológiami a testovanými produktmi Murrelektronik nájdeme najlepšie riešenie pre Váš stroj.

Symbolické vyobrazenie kampane spoločnosti Murrelektronik Ostaňte v spojení

Stay connected – Zostávame v kontakte

V spoločnosti Murrelektronik sa špecializujeme na vytváranie trvalých spojení. A to nielen z technického hľadiska. Ale aj z hľadiska osobitnej blízkosti k našim zákazníkom. Na našich zákazníkov sa koncentrujú všetky naše myšlienky a činy. Ako rodinná spoločnosť udržujeme úzke vzťahy s našimi zamestnancami: práve oni so svojimi skúsenosťami a nápadmi sú dôležitým faktorom rastu a úspechu spoločnosti Murrelektronik. Vo vzťahu s našimi partnermi a dodávateľmi oceňujeme konštruktívnu a spoľahlivú spoluprácu.

 

Dozvedieť sa viac

Dobrý deň
Newsletter
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...