Power konektory MQ15 | Murrelektronik

Nikdy nebolo jednoduchšie, vniesť energiu do vašej aplikácie

Power konektory MQ15

Vyžiadajte si termín hneď teraz!

Nikdy nebolo jednoduchšie, vniesť energiu do vašej aplikácie

Bez elektriny sa toho v dnešných časoch moc neudeje. Stroje a zariadenia potrebujú dostatok el. energie na prevádzku. Spoľahlivé, prevádzkovo bezpečné a ľahko sa inštalujú. V ideálnom prípade stačí len pripojiť konektor a elektrina už prúdi. Preto je po jednoduchých riešeniach na bezpečné napájanie strojov a zariadení a energiou veľký dopyt. Tu sa dostávajú do hry naše štandardizované zásuvné konektory série MQ15. Systém rýchleho pripojenia konektorov bez použitia náradia umožňuje ich jednoduchú inštaláciu. Keďže sú prachotesné a vodotesné podľa IP67, sú vhodné pre drsné priemyselné podmienky. Ich kompaktná konštrukcia a vysoké hodnoty prenosu prúdu až do 16 A trvalého zaťaženia pri napätí 600 V AC otvárajú širokú škálu aplikácií. Sú predurčené napríklad na pripájanie asynchrónnych a trojfázových motorov.

Stiahnuť  MQ15-Flyer (PDF)

Zasunúť – KLIKNÚŤ – hotovo!

Inovatívny systém rýchleho pripojenia skracuje čas montáže pri nových inštaláciách, servise a údržbe až o 80 percent. Pretože prevádzková bezpečnosť nám nielen leží na srdci, ale je aj súčasťou našej DNA, sú naše konektory MQ15 samozrejme na 100 % elektricky testované a zaručujú tak jednoduché, bezchybné riešenie Plug and play: Zasunúť – KLIKNÚŤ – hotovo! Okrem toho sú v súlade s CE a sú uvedené v zozname UL, čo umožňuje ich použitie na celom svete.

Naše portfólio

Zásuvné Power konektory MQ15 a riešenia s rozbočovačmi

Rovné a do uhla tvarované Power konektory MQ15 od Murrelektronik.

Montáž pomocou systému rýchleho pripojenia

Power konektory MQ15

MQ15 presvedčí praktickým systémom rýchleho pripojenia. Namontované obratom ruky. Stačí ¼ otáčky a hotovo! To umožňuje 80-percentnú časovú úsporu pri inštalácii. MQ15 je vhodný pre asynchrónne a trojfázové motory do 7,5 kW a je optimálny pre rozvod energie. Vďaka plochým konektorom s možnosťou dodatočného vybavenia sú asynchrónne a trojfázové motory dobre pripravené na jednoducho zasúvateľné MQ15. Integrácia motora je jednoduchá vďaka závitu M20 × 1,5 – bez adaptérov a špeciálnych mechanických riešení.

 • 500 zásuvných cyklov
 • Uvedené v zozname UL podľa PVVA 2237
 • Integrovaná prípojka ochrannej hadice
 • Utesnené podľa IP67
 • 600 V AC a až 16 A
 • Ochrana proti neprípustnej manipulácii, ako aj ochrana proti zalomeniu a vibráciám
 • Rýchle pripojenie bez použitia náradia
 • Najlepší pomer ceny a výkonu
 • dostupné aj ako tienené varianty
Zobraziť viac
MQ15 h kusy a T kusy od Murrelektronik pre rýchle a jednoduché spájanie motorov

Jednoduchý rozvod energie

Riešenia MQ15 s rozbočovačmi

Pomocou MQ15 h kusov a T kusov sa dajú motory navzájom spájať jednoducho a rýchlo. V zásobovaní energiou je takto možné robiť jednoduché styky. Redukuje sa tým napríklad inštalačná náročnosť pri pripájaní viacerých motorov.

 • Varianty konektorov MQ15 a varianty káblov individuálne konfigurovateľné (len pri h kuse)
 • Upevňovacie otvory M4 na jednoduchú a rýchlu montáž
 • Extra veľká označovacia plocha
 • Utesnené podľa IP67
 • Rýchle pripojenie bez použitia náradia
Zobraziť viac

Automatizačný systém Vario-X

Náš viacnásobne cenou ocenený decentrálny automatizačný systém Vario-X. Tento modulárny a vysoko flexibilný systém realizuje všetky automatizačné funkcie po prvýkrát kompletne decentrálne, teda bez architektúry skriňových rozvádzačov. Vario-X tak dostáva snímače a akčné členy priamo do poľa. Aj tu prispievajú zásuvné konektory MQ15 dôležitou mierou k výkonnosti celkového systému.

Viac k Vario-X

Automatizačný systém Vario-X od spoločnosti Murrelektronik

Dohodnite si termín hneď teraz!

Sú pre vás prepojenia rovnako dôležité ako pre nás? Tak dovoľte, aby sme sa porozprávali. Jednoducho vyplňte nasledujúci formulár a pusťme sa do toho.

Zadajte výsledok výpočtu vyššie.
captcha
* povinné pole
Newsletter
Always up to date!
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...