Sociálna angažovanosť | Murrelektronik
Spoločnosť Murrelektronik je orientovaná sociálne

Sociálna angažovanosť

Úzke spojenie s ľuďmi

Ako rodinný podnik sa Murrelektronik usiluje o zodpovedné a spoľahlivé konanie – nielen voči svojim zamestnancom, ale tiež voči regiónu a ľuďom v okolí svojich pobočiek po celom svete. Naša sociálna angažovanosť sa orientuje na nasledujúce základné princípy:

Murrelektronik...

... myslí na zajtrajšok

Deti a mládež sú našou budúcnosťou. Naším najdôležitejším záujmom je podpora ich zdravia a vzdelania, štúdia a športových či kultúrnych aktivít.

... je dynamická

Ochota pracovať, ctižiadosť a nadšenie sú zárukou úspechu. Podporujeme školské projekty, dobrovoľnícku činnosť, športové a kultúrne akcie ktoré tieto hodnoty propagujú.

... je sociálne zodpovedná

Berieme vážne našu podnikateľskú zodpovednosť voči spoločnosti a podporujeme sociálne projekty, ktoré pomáhajú zmierniť utrpenie a choroby a vracajú ľuďom radosť zo života.

... je regionálna – a medzinárodná

Naše závody a pobočky sú vo svojich regiónoch významnými zamestnávateľmi a sponzormi. Preferujeme podporu projektov a združení v najbližšom okolí našich prevádzok.

... je spoľahlivým partnerom

Zameriavame sa na dlhodobé projekty. Naším cieľom je poskytnúť spolkom, obchodným partnerom a projektom istotu v plánovaní. Takýmto spôsobom podporujeme trvalý rozvoj.

Dva projekty sprevádza Murrelektronik už po dlhú dobu svojej pôsobnosti

Casa do Zezinho v brazílskom Saõ Paulo

Od jeho založenia v deväťdesiatych rokoch podporujeme Casa do Zezinho v Saõ Paule. Dom je útočiskom pre 1500 brazílskych detí z najchudobnejších vrstiev. Poskytuje im vzdelanie a podporuje ich pri odhaľovaní a rozvoji vlastných schopností a potenciálov.

HC Oppenweiler/Backnang a TV Oppenweiler 1911 e.V.

Od roku 1982 sme hlavným sponzorom hádzanárskeho týmu HC Oppenweiler/Backnang a športového klubu TV Oppenweiler 1911 e.V. Najväčší športový klub v obci, ktorá je sídlom našej materskej spoločnosti, hrá významnú úlohu v živote miestnych ľudí – medzi nimi aj mnohých našich zamestnancov.

Newsletter
Always up to date!
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...