Časté otázky | Murrelektronik
Získajte odpovede na vaše otázky!

Časté otázky

Tu nájdete odpoveď!

Naši kolegovia z personálneho úseku a špecializovaných oddelení sú pripravení zodpovedať Vaše otázky.

 

Ak chcete, aby vynaložené úsilie a náklady boli pre Vás čo najnižšie, pošlite Vašu žiadosť na e-mailovú adresu uvedenú v inzeráte. O prácu sa môžete uchádzať aj z vlastnej iniciatívy, svoju žiadosť pošlite na e-mailovú adresu career@murrelektronik.sk, prípadne ju pošlite poštou. Ako kontaktnú adresu uveďte: 

 

Murrelektronik GmbH
Human Resource Management
Concorde Business Park D2/11 
2320 Schwechat
Austria

Na našej webovej stránke nájdete ponuku všetkých aktuálnych voľných pracovných miest. O zamestnanie sa môžete uchádzať aj z vlastnej iniciatívy formou e-mailu. Pri uchádzaní sa o zamestnanie z vlastnej iniciatívy uveďte požadovanú pracovnú pozíciu, prípadne požadovanú cieľovú oblasť. V prípade potreby vašu žiadosť radi zvážime.

 

Vašou žiadosťou o pracovné miesto vytvárate prvý dojem o Vašej osobe. Venujte preto dostatočnú pozornosť tomu, aby vaše podklady boli úplné a náležité. Dajte nám vedieť, v čom spočívajú vaše odborné silné stránky, aké osobné skúsenosti máte a na čo sa zameriavate a reagujte na pracovnú ponuku zaslaním príslušných dokumentov.

 

Okrem Vášho sprievodného listu očakávame tiež podrobne štruktúrovaný životopis, prípadne ďalšie certifikáty, osvedčenia a diplomy vo formáte pdf. Uveďte tiež svoj najskorší možný dátum nástupu a svoje očakávania týkajúce sa platu.

 

Pracovné ponuky na našej webovej stránke sú neustále aktualizované a priebežne kontrolované. Ide teda o skutočne voľné pracovné miesta.

 

Pri každej pracovnej pozície na našej webovej stránke je uvedená kontaktná osoba, ktorej môžete svoju žiadosť zaslať a ktorá zodpovie Vaše prípadné ďalšie otázky.

 

Ihneď po prijatí Vašej žiadosti náš HR manažér skontroluje Vaše dokumenty a čo najskôr vykoná spolu s odborným úsekom predbežný výber. Ak Váš profil spĺňa požiadavky ponúkanej pracovnej pozície, pozveme Vás na osobný pohovor. Ak osobnostne a odborne zodpovedáte požiadavkám našej spoločnosti, uskutoční sa druhý pohovor. Ak aj my budeme zodpovedať Vašim predstavám, bude nám potešením privítať Vás ako nového kolegu/kolegyňu nášho tímu. Našou snahou je vždy čo najrýchlejšie reagovať na Vašu žiadosť o pracovnú pozíciu. Ak by to trvalo prípadne dlhšie, môžete nás kedykoľvek telefonicky kontaktovať a informovať sa o stave Vašej žiadosti.  

 

Nervozita pred pracovným pohovorom je úplne normálna. Ak sa však dobre pripravíte, získate väčšiu sebadôveru. Znovu si dôkladne preštudujte dokumenty, ktoré ste odosielali so žiadosťou a vyhľadajte si relevantné informácie o našej spoločnosti. Aby sme si navzájom vyhovovali, je napokon v našom spoločnom záujme.

 

V prípade, že máte ďalšie otázky týkajúce sa Vašej žiadosti a procesu jej spracovania, neváhajte nás kontaktovať. 

 

Tešíme sa na spoločné stretnutie!

Možnosti kontaktu

Telefonické informácie
môžete získať na telefónnom čísle:
01706 45 25-0

Uchádzanie sa o pracovné miesto prostredníctvom e-mailu
Váš e-mail pošlite na adresu:
career@murrelektronik.sk

Píšte prosím na adresu:
Murrelektronik GmbH
Concorde Business Park D2/11
2320 Schwechat
Austria

Newsletter
Always up to date!
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...