IO-Link | Murrelektronik

Dlhodobý vzťah ❤️

Správny partner pre vaše projekty IO-Link

Výkonné inštalačné koncepty s IO-Link

IO-Link už aj doteraz značne zjednodušoval integráciu inteligentných zariadení do flexibilných inštalačných konceptov. Náš nový „tím snov“ pozostávajúci z modulov IO-Link Master, rozbočovačov IO-Link a analógových prevodníkov IO-Link postupuje teraz o rozhodujúci krok ďalej a výrazne zjednodušuje aj prístup k dátam a ich vyhodnocovaniu. Vytvára potrebnú transparentnosť od roviny snímačov a akčných členov až po cloud – a je takmer neprekonateľný čo sa týka flexibility, performancie a výkonu.

Je univerzálnym inštalačným systémom, perfektným pre prvý vstup do digitalizácie a súčasne z hľadiska budúcnosti bezpečným konceptom IIoT. Jednoducho vždy presne tým, čo práve potrebujete.

Zamilujte sa hneď:

Budúcnosť je v znamení IO-Link – čo je však IO-Link?

V 10 krátkych videách vám jednoduchými slovami vysvetlíme špeciálne pojmy ako master, devices, hubs a aké jednoduché je nainštalovať IO-Link. Takto zvládnete aj vy jazyk IO-Link!

Pozrime sa na to!

Portfólio IO-Link

Zariadenia IO-Link

Mnohé zariadenia, od sieťových prístrojov cez signálne lampy až po analógové prevodníky ponúkame priamo s rozhraním IO-Link. Na citeľné zjednodušenie inštalácie a uvedenia do prevádzky:

Pripojovacia technika

Ako poskytovateľ kompletných služieb pre inštaláciu strojov ponúkame viac ako 75 000 rôznych spojovacích káblov pre signály, dáta a napájanie energiou – najväčší výber na trhu. Na prepojenia v systéme IO-Link sú potrebné len tri rôzne typy zásuvných konektorov:

Portrét Wolfgang Wiedemann, Director Application Sales Consulting

Vďaka IO-Linku sa stroje stávajú efektívnejšími, flexibilnejšími a úspornejšími – spoločnosť Murrelektronik zaisťuje prenos údajov bezpečným z hľadiska budúcnosti.

Wolfgang Wiedemann, Director Application Sales Consulting

Prečo je Murrelektronik jednoducho vaším správnym partnerom?

Spoločnosť Murrelektronik je kompetentným poradcom v implementácii inštalačných konceptov, perfektne zladených na aplikácie a sleduje komplexný prístup v oblasti automatizácie. Spoločne s vami analyzujeme štruktúru vašich zariadení a strojov – a dbáme pritom hlavne na počet a tiež polohu vstupných a výstupných bodov, na ktorých sú zapojené snímače, akčné členy a inteligentné zariadenia. Vyvíjame z množstva rôznych koncepčných podnetov spoločne s vami inštalačný koncept, ktorý je perfektne ušitý na mieru podľa vašich požiadaviek.

Veríme, že automatizačná technika bude v budúcnosti úplne bez skriňových rozvádzačov a práve preto sme sa vždy zameriavali na decentrálnu automatizáciu. Od roku 2008 sme členom IO-Link konzorcia a tým inovátorom a spolutvorcom v oblasti týkajúcej sa technológie IO-Link. Alebo povedané inak – sme expertmi, pokiaľ ide o to, aby sme zo štandardu IO-Link dostali to najlepšie a previedli to do jazyka našich zákazníkov.

Hovoríme vaším jazykom!

Presvedčte sa o tom a jednoducho nás kontaktujte!

Radi vykonáme spolu s vami nasledujúci krok v smere výrobných procesov bezpečných z hľadiska budúcnosti. S komunikačným štandardom IO-Link hovoríme jednoducho spoločným jazykom.

Zadajte výsledok výpočtu vyššie.
captcha
* povinné pole
Dobrý deň
Newsletter
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...