Murrelektronik Slovakia s.r.o. | Murrelektronik
Murrelektronik, výstava Hannover Messe, Murrelektronik

Murrelektronik Slovakia s.r.o.

S know-how pre Vás priamo na mieste

Spoločnosť Murrelektronik Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu Murrelektronik Gruppe. Naša pobočka v Bratislave pôsobí od roku 2015, odkedy ponúkame naše služby priamo na Slovensku. Založenie pobočky nám umožňuje byť priamo u zákazníka a reagovať tak na individuálne požiadavky trhu. 

S kompetentným tímom sme sa dokázali presadiť na trhu ako medzinárodný špecialista na decentralizovanú automatizačnú techniku. Spokojnosť zákazníka je naším prvoradým cieľom. Vyvíjame a vyrábame vysokokvalitné produkty pre elektrickú a elektronickú inštaláciu strojov a zariadení, neponúkame však len štandardné riešenia. S individuálnymi komponentmi pomáhame našim zákazníkom optimalizovať nákladovú efektívnosť ich inštalácií a znižovať prestoje zariadení. 

Neustála komunikácia s našimi zákazníkmi zlepšuje výkonnosť z hľadiska našich produktov, cien, kvality, dodávok a servisu. Náš tím plne žije plne naším firemným mottom „stay connected – zostať v kontakte“, čím prispieva k dynamike, flexibilite a ďalšiemu vývoju spoločnosti Murrelektronik. 

Dobrý deň
Newsletter
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...