Zbernicový modul MVK Fusion | Murrelektronik
Jednotka Murrelektronik MVK Fusion

MVK Fusion

[Translate to Slovakia: Slovak [sk_SK]:] Murrelektronik MVK Fusion Funktionen

Zbernicový modul MVK Fusion od spoločnosti Murrelektronik je pozvaním k štandardizácii modulárnych jednotiek. Otvára dvere k jedno-modulovej stratégii.

Modul PROFINET/PROFIsafe zjednocuje tri elementárne funkcie inštalačnej techniky:

  • digitálne štandardné snímače a akčné členy,
  • digitálne snímače a akčné členy bezpečnostné,
  • IO-Link.

Táto kombinácia je výrazne inovatívna. Umožňuje nové a ukážkové koncepty pre automatizáciu. Prispieva k zjednodušeniu a zrýchleniu inštalácie.

Vďaka modulu MVK Fusion sa výrazne znižuje zložitosť nastavovania parametrov, keďže toto sa v plnej miere vykonáva v inžinierskom nástroji (Engineering Tool) bezpečnostného – Safety – riadiaceho systému. Tvorca softvéru a elektrokonštruktér sa nemusia viac zapracovávať do špecifických pomôcok a príručiek výrobcu.

S MVK Fusion je potrebných menej modulov prevádzkových zberníc na jednu modulárnu jednotku, v tom najlepšom prípade sa vyžaduje iba jeden zbernicový modul. Ponúka to atraktívne šance pre množstvo automatizačných aplikácií.

Jednotka Murrelektronik MVK Fusion
Jednotka Murrelektronik I MVK Fusion Maximale
Modul pre maximálnu rozmanitosť

Na module zbernice MVK Fusion je zvláštnosťou jeho rozmanitosť. Zjednocuje tri elementárne funkcie inštalačnej techniky - digitálne štandardné snímače a akčné členy, digitálne bezpečnostné snímače a akčné členy a IO-Link. Zjednodušuje to inštaláciu, umožňuje úsporu miesta a znižuje počet potrebných modulov.

Jednotka Murrelektronik I MVK Fusion Maximale
Maximálna flexibilita pre bezpečnostné používanie

MVK Fusion spája bezpečnostno-technické úlohy pri riešení inštalácie do jedného modulu: s tromi bezpečnými dvoj-kanálovými vstupnými portami, jedným bezpečným výstupným portom a jedným špeciálnym portom Class-B-IO-Link s bezpečným vypínaním. Umožňuje to dosiahnutie vysokej bezpečnostno-technickej úrovne a poskytuje optimálnu ochranu ľudí a strojov.

Jednotka Murrelektronik I MVK Fusion Safety
Bezpečnostné nastavenie parametrov jedným kliknutím myšou

S MVK Fusion je nastavenie parametrov bezpečnostných snímačov a akčných členov pôsobivo jednoduché: Pomocou niekoľkých kliknutí myšou sa funkcia zvolí v inžinierskom nástroji bezpečnostného riadiaceho systému – a nastavenie parametrov je kompletne ukončené, bez akéhokoľvek dodatočného špeciálneho softvéru výrobcu.

Jednotka Murrelektronik I MVK Fusion High
Vysoký výkon

Moduly sú vhodné na používanie s Conformance Class C (IRT), Shared Device a Netload Class III. Tak nestojí používaniu aplikácií, v ktorých sa vyžaduje maximálny výkon a absolútna spoľahlivosť, nič v ceste. Sú základom pre riešenia PROFINET par excellence.

Jednotka Murrelektronik MVK Fusion

Široké spektrum používania a bohaté možnosti diagnostiky

  • robustné kovové teleso, extrémne odolné voči iskrám vznikajúcim pri zváraní
  • integrovaný webový server na ukladanie chýb do pamäte
  • praktický otočný spínač pre bezpečnostné adresovanie
  • voliteľné chladiace teleso na použitie pri extrémnych podmienkach
  • použitie vo výškach do 3000 metrov
  • rozsiahle diagnostické možnosti na rýchle odstraňovanie chýb
Portrét vrchného produktového manažéra spoločnosti Murrelektronik Michaela Greinera

So zbernicovým modulom MVK Fusion pozývame používateľov, aby pokročili v štandardizácii modulárnych jednotiek. To umožňuje nové a priekopnícke koncepty automatizácie.

Michael Greiner, Senior Product Manager

Všetky informácie na stiahnutie

Newsletter
Always up to date!
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...