Next Level Solutions | Murrelektronik
Riešenia vyššej úrovne od spoločnosti Murrelektronik

Next Level Solutions

Smart Service
for Smart Systems

Stiahnuť prospekt
Riešenia vyššej úrovne od spoločnosti Murrelektronik

Technológie sa menia. Raz pomaly, raz rýchlo, ale neustále! Nachádzame sa vo fáze rozsiahlych zmien, ako aj v spoločenských, tak aj v technologických témach. Digitálna transformácia zamestnáva ľudí na celom svete.

Ponúka mnoho nových šancí, je ale tiež spojená s výzvami a úlohami. Podniky sa musia zaoberať inovovanými obchodnými modelmi, novými informačnými cestami a vyššími procesnými rýchlosťami.

Sme geniálni odborníci na otázky o zmene technológie v spoločnosti Murrelektronik. Ak vznikajú nové trendy a etablujú sa ako štandard, sme od začiatku pritom. Pritom riadi naše myslenie otázka: Ako sa využijú nové technické možnosti v prospech zákazníkov?

Tiež pri servise pre našich zákazníkov vyžaduje zmena technológie nové nápady. My v spoločnosti Murrelektronik sa prezentujeme výraznými technologickými znalosťami a dobrým citom pre excelentný servis ako silný a kompetentný partner našich zákazníkov. Kombinácia Vašich znalostí kľúčových procesov a naše know-how v oblasti automatizácie umožňuje vyvinúť optimálne riešenie pre vašu úlohu.

Zmena technológie je určovaná a podporovaná piatimi hlavnými témami:

Logo rozhrania IO Link
Zavedenie IO-Link

IO-Link je jediný normovaný a medzinárodný štandard, aby sa upravil posledný meter k snímaču alebo akčnému členu nezávisle od priemyselnej zbernice. Tento ďalší vývoj osvedčenej spájacej techniky je rozhodujúcim krokom pri výmene jednoduchých snímačov a akčných členov za inteligentné zariadenia.

 

Stiahnuť Bielu knihu

Logo IoT
Internet of Things

Pod IoT chápeme v prvom rade prenos údajov z inteligentných zariadení do cloudu. Tento proces sa realizuje nezávisle od riadení a vytvára predpoklad, aby sa odovzdali dáta nadradenému vodiacemu systému.

 

Stiahnuť Bielu knihu

Logo Profibus –> Profinet
Od zbernice PROFIBUS ku zbernici PROFINET

Táto technológia predstavuje prechod z klasických, uzavretých zbernicových systémov na otvorené systémy na báze Ethernetu. Štandardný PROFINET umožňuje vysoký výkon, výraznú funkčnosť a jednoduchý servis pri nízkych montážnych nákladoch.

 

Stiahnuť Bielu knihu

Logo bezpečnosti
Safety

Ak musíte bezpečne dimenzovať stroj alebo zariadenie, potom ste doteraz vytvorili druhý okruh riadenia. S ním boli, nezávisle od všetkých ostatných zariadení, spojené bezpečnostné snímače s riadením a akčné členy bezpečne vypnuté.

 

Stiahnuť Bielu knihu

Mechatronické prvky
Mechatronické prvky

Pri elektrickej inštalácii strojov a zariadení sa vyvíja trend smerujúci k modulárnej štruktúre. Ponúkame Vám vopred zmontované a vopred naprogramované konštrukčné skupiny nad rámec výrobcu a systému. Môžete ich integrovať ako štandardné komponenty do Vašich automatizačných konceptov.

   

Stiahnuť Bielu knihu

Dohodnite termín a nechajte si poradiť našimi expertmi

Budeme Vás sprevádzať pri malých i veľkých úlohách. Od analýzy potrieb priamo na mieste, cez vyhotovenie komplexného technického a ekonomického konceptu, až po definovanie dostupných variantov. Pri implementácii pre Vás optimálneho riešenia Vám budeme nápomocní s technickými plánmi, elektronickými katalógovými údajmi a s uvedením do prevádzky. Naše služby Vám budú samozrejme k dispozícii naďalej aj po dodaní komponentov. My v spoločnosti Murrelektronik sme tvorcom cenných impulzov v našom odvetví už viac ako 40 rokov – a práve preto sme práve my tými špecialistami, ktorí Vás dokážu posunúť na ďalšiu úroveň.

 

Zašlite žiadosť o kontakt

Newsletter
Always up to date!
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...