Automatizácia bez skriňového rozvádzača – Vario-X | Murrelektronik

Decentrálna automatizácia bez skriňového rozvádzača

Vario-X

Vyžiadajte si termín hneď teraz!

Rozhodujúci krok do digitálnej transformácie

Vo svete automatizácie nezostáva kameň na kameni. Pod drobnohľadom je v podstate všetko. A ciele sú stanovené: Digitálne plánovanie, jednoduchá a rýchla inštalácia a uvedenie do prevádzky, nákladová efektívnosť a trvalá udržateľnosť.

Murrelektronik vám poskytuje podporu na tejto ceste – s decentrálnou automatizáciou v modulárne vybudovanom systéme.

Jednoducho a inteligentne.Podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.
Bezpečne z hľadiska budúcnosti na celej línii.

Stiahnuť Vario-X-Flyer (PDF)

Automatizácia bez skriňových rozvádzačov

Von do poľa, decentralizácia, modularizácia, spájanie technológií, efektívne využívanie energií, redukovanie a zjednodušenie komplexnosti. A nachádzanie smart riešení.

To všetko zvláda Vario-X: 100-percentná automatizácia bez skriňových rozvádzačov!

Vario-X je konzekventne flexibilná a škálovateľná automatizačná platforma s maximálnou otvorenosťou a výkonom na všetkých úrovniach a na všetkých rozhraniach.

Pretože budúcnosť automatizácie spočíva v systémoch bez skriňových rozvádzačov.

Stanica Vario-X – pohľad zboku
Fotka Olaf Prein, Head of Global Business Unit Automation

Vario-X je konzekventne flexibilná a škálovateľná automatizačná platforma s maximálnou otvorenosťou a výkonom na všetkých úrovniach a na všetkých rozhraniach. Pretože budúcnosť automatizácie spočíva v systémoch bez skriňových rozvádzačov a bez stlačeného vzduchu – zato však zosietených, zásuvných a nákladovo efektívnych.

Olaf Prein, Head of Global Business Unit Automation at Murrelektronik

Jednoducho a inteligentne

Vario-X je modulárna automatizačná platforma, ktorá sa dá zostaviť absolútne presne zodpovedajúc daným potrebám a ktorá prináša všetky automatizačné komponenty priamo na miesto diania:

Pohľad zhora na stanicu Vario-X s vysvetlením komponentov

Zabezpečuje tak plynulú integráciu decentrálnych servopohonov pre spoľahlivú správu napätí, signálov a dát priamo v poli. Takto môžete všetky automatizačné funkcie po prvýkrát realizovať kompletne decentrálne – bez skriňového rozvádzača. Robustné telesá v triede ochrany IP67 (vodotesné/prachotesné) sa jednoducho zasunú vedľa seba v nie menej robustnej základnej doske s integrovanými konštrukčnými profilmi stroja. Takto možno celú stanicu bez ďalšej ochrany celkom jednoducho upevniť na všetkých bežných profilových systémoch, pričom stanica v extrémnom prípade odolá dokonca aj krokovým zaťaženiam telies.

Pozitívne vedľajšie efekty z hľadiska energetickej účinnosti a priestorových požiadaviek: Keď sa skriňové rozvádzače stanú prebytočnými, vyžaduje sa menej chladenia a k dispozícii je viac priestoru, ktorý možno využiť pre výrobné systémy s pridanou hodnotou, ako sú roboty.

Vario-X voči bežnému skriňovému rozvádzaču
Digitálne dvojča

Digitálne dvojča pre plánovanie, inštaláciu, prevádzku a servis

VARIO-X však nie je len základná doska, riadiace jednotky, káble a spol. Zariadenie automatizované prostredníctvom VARIO-X má od počiatku svoje digitálne dvojča. Pohyblivý obraz 1:1 reálneho zariadenia, ktorý obsahuje všetky funkcie a parametre budúceho systému – a to už vo fáze projektu, ešte pred objednaním a montážou čo i len prvého mechanického konštrukčného dielu.

Vyžiadajte si termín hneď teraz!

Ak máte záujem o termín na prezentáciu Vario-X, vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať, aby sme si dohodli stretnutie.

Zadajte výsledok výpočtu vyššie.
captcha
* povinné pole
Dobrý deň
Newsletter
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...