Murrelektronik a murrplastik uzatvárajú strategické partnerstvo | Murrelektronik

december 12, 2023

Murrelektronik a murrplastik uzatvárajú strategické partnerstvo

Súhrnné opatrenia na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku

Murrelektronik, špecialista na decentrálnu automatizačnú techniku a murrplastik, priekopník v oblasti inteligentného manažmentu káblov, sa dohodli na strategickom partnerstve s cieľom optimálne splniť individuálne požiadavky v odvetví automatizácie. 

Spoločnosť Murrelektronik má viac ako 40 rokov skúseností v oblasti automatizovaných riešení na mieru, čím sa etablovala ako popredný dodávateľ. murrplastik má viac ako 60 ročný know-how vo vývoji, výrobe a predaji systémov manažmentu káblov a jednotlivých komponentov, čím dokonale dopĺňa ponuku služieb spoločnosti Murrelektronik. 

Spoločné využívanie predajného potenciálu na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku sa začne v januári 2024. Spoločnosť Murrelektronik tak predstavuje komplexné portfólio spoločnosti murrplastik vrátane priemyselných riešení na ochranu káblov, vedenie káblov a označovanie káblov. Táto spolupráca umožňuje ponúknuť zákazníkom všetko, čo potrebujú pre vysoko výkonné stroje a spoľahlivé výrobné zariadenia, a to z jedného zdroja.

„Zameriavame sa na využitie synergií spoločností Murrelektronik a murrplastik, aby sme našim zákazníkom ponúkli špičkové komplexné riešenia pre inštalačné koncepty. Vďaka rozšírenému sortimentu a prístupu ku rozsiahlej palete riešení pre manažment káblov vytvárame pre našich zákazníkov jasnú pridanú hodnotu. Tešíme sa na sľubnú spoluprácu,“ komentuje Andreas Chromy (Managing Director Cluster CEE, Murrelektronik GmbH).

Partnerstvo spája rozsiahla expertíza oboch spoločností a zdôrazňuje záväzok spoločnosti Murrelektronik stanovovať nové štandardy v odvetví automatizácie. 

Novinky z našej spoločnosti

AMPER 2024

Spoločnosti Murrelektronik a murrplastik prezentujú spoločne inovačné a praktické riešenia

Dozvedieť sa viac

Achieve More Together - Murrelektronik becomes 60th member of Single Pair Ethernet System Alliance

Networking is the main topic of the Industrial Internet of Things (IIoT). The technology behind Single Pair Ethernet has the potential to drive this topic forward. Murrelektronik…

Dozvedieť sa viac

Novinka v internetovom obchode: Funkcia Easy Import Export

Vedeli ste už? Funkcia Easy Import Export je vynikajúci nástroj, s pomocou ktorého máte veľa možností na efektívne používanie online obchodu.

Dozvedieť sa viac

Newsletter
Always up to date!
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...