Referencia zákazníka Somic | Murrelektronik
Somic
Somic

SOMIC Verpackungsmaschinen,
Amerang

So systémovou technikou ušetrite 30 % nákladov

Detaily
Somic
 

Spoločnosť SOMIC Verpackungsmaschinen GmbH & Co. KG vyvíja a vyrába baliace stroje pre sekundárne a konečné balenie potravín, cukroviniek, krmiva pre zvieratá a nepotravinových výrobkov v troch prevádzkach: Amerang a Haag/Nemecko a Eagen/USA.

>50 Mio. € Obrat
400 Zamestnanci celkovo

Čo chcel Somic dosiahnuť s novým konceptom strojov Somic 424?

  • Cieľom bolo integrovať inštaláciu strojov ako modulárnu, štandardizovanú súčasť do nového spôsobu uvažovania v systémovom inžinierstve.

Somic o novom koncepte strojov a spolupráci s Murrelektronik:

  • Vychádzajúc z mechatronického modulárneho strojného systému presadzovaného od roku 2010 a zo zavedenia štandardizovaných funkčných jednotiek bolo dôležité integrovať do tohto systému aj inštalačnú techniku strojov.
  • Filozofia, spočívajúca v definovaní všetkých kľúčových funkcií stroja ako štruktúry, uľahčuje montáž, diagnostiku, ako aj údržbu a servis obalových strojov.
  • Murrelektronik poskytol so systémom Cube systémovo-technickú predlohu pre pripojenie takzvaných „connection module“, pripojovacích modulov, ktoré prostredníctvom hybridného vedenia štandardizujú túto decentralizovanú inštalačnú techniku ako funkčnú jednotku. Prefabrikované konektory M12 výrazne zjednodušujú montáž a sú fixnými konštrukčnými prvkami v mechatronickom modulárnom systéme Somic.

Ďalší inovačný potenciál budúcnosti:

Simulácia
Späť na prehľad

Kontaktujte nás!

Radi pre Vás vypracujeme zodpovedajúci koncept a ukážeme Vám potenciály úspor.

Dobrý deň
Newsletter
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...