Referencia zákazníka Rösler | Murrelektronik
Rösler
Rösler

Rösler Oberflächen­technik,
Untermerz­bach

So systémovou technikou ušetrite 30 % nákladov

Detaily
Rösler
 

Už vyše 80 rokov je spoločnosť Rösler Oberflächentechnik GmbH činná v oblasti povrchovej úpravy. Ako líder na medzinárodnom trhu ponúka Rösler rozsiahle portfólio systémov, procesných médií a služieb týkajúcich sa technológie vibračného dokončovania a technológie tryskania pre širokú škálu priemyselných odvetví.

300 Mio. Obrat
1,000 Zamestnanci celkovo

Čo chcel Rösler dosiahnuť s novým konceptom strojov?

  • Vďaka zásuvnému inštalačnému konceptu a štandardizácii inštalačných káblov možno pre sériu strojov definovať modulárne konštrukčné skupiny. Chyby pri inštalácii sa minimalizujú, čím sa skracujú časy potrebné pre uvedenie do prevádzky.

Rösler o novom koncepte strojov a spolupráci s Murrelektronik:

  • Inžiniering strojov bol „mechatronizovaný“ pomocou decentralizovanej automatizačnej technológie, čo malo obzvlášť pozitívny vplyv na mechanickú konštrukciu.
  • Vďaka systému Cube67 sa svorkovnicové skrinky nahradili I/O modulmi a boli tak definované modulárne konštrukčné skupiny, ktoré podporujú štandardizáciu strojov.
  • Pomocou nástroja Machine Option Management (MOM) je možné stvárniť hardvérovú a softvérovú konfiguráciu konzistentne a jednoducho. Uvedenie do prevádzky odstredivých brúsok sa tým výrazne skracuje.
  • Spoločnosť Murrelektronik je trvalo dostupný systémový partner, ktorý kreatívne sprevádza nachádzanie technických riešení od roku 2011.

Ďalší inovačný potenciál budúcnosti:

Rozšírenie tejto štandardizácie na iné typy strojov, simulácia, cloudová automatizácia
Späť na prehľad

Kontaktujte nás!

Radi pre Vás vypracujeme zodpovedajúci koncept a ukážeme Vám potenciály úspor.

Dobrý deň
Newsletter
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...