Premiestnenie napájania prúdom do poľa | Murrelektronik
Emparro67 Hybrid

Zero Cabinet – konzekventne decentrálny!

Presúvame napájanie prúdom do poľa

Systémy napájania prúdom IP67

Inštalujeme konzekventne decentrálne. Slogan znie „Zero Cabinet“. Mimo rozvodnej skrine, priamo do priemyselného poľa. Inštalačné koncepty sa tak stávajú transparentnými, používateľsky príjemnými a nákladovo efektívnymi.

Vaša konkurencieschopnosť rastie!

Doteraz boli stroje a zariadenia napájané prúdom takmer bez výnimky z rozvodnej skrine. Dnes to riešime novou formou! Napájanie prúdom presúvame do oblasti IP67. Prevod napätia z 230 VAC na 24 VDC sa vykonáva priamo na spotrebiči v bezprostrednej blízkosti procesu.

Florian Holzmann – produktový manažér pre oblasť zdrojov napájania a vyrovnávacích systémov

Výhody sú zjavné: Rozvodné skrine môžu byť dimenzované v menších rozmeroch a v niektorých aplikáciách odstránené. Straty vo vedeniach sa redukujú na minimum, náklady na energiu klesajú.

Florian Holzmann, Product Manager Zdroje napájania a vyrovnávacie systémy
Emparro67 Hybrid

Emparro67 Hybrid

Nová dimenzia decentralizovaného napájania prúdom

Inovatívny spínací zdroj Emparro67 Hybrid je multitalentom s rôznorodými prednosťami. Posúva napájanie prúdom z rozvodnej skrine do priemyselného poľa. S dvomi integrovanými kanálmi na kontrolu záťažového okruhu 24 VDC chráni pred nadprúdom a tým zaručuje vysokú prevádzkovú bezpečnosť. Rozhranie IO-Link umožňuje komplexnú a transparentnú komunikáciu.

Emparro67

Emparro67

Prevod napätia priamo na spotrebiči

Spínacie sieťové zdroje Emparro67 sú koncipované špeciálne na používanie mimo rozvodnej skrine. Odolávajú extrémnym podmienkam prostredia a dajú sa inštalovať bezprostredne k spotrebičom v poli. Pretože prevod napätia z 230 V AC na 24 V DC sa vykonáva až priamo na mieste, redukujú sa straty výkonu. Znižujú sa energetické náklady a rozvodné skrine môžu byť menšie.

Newsletter
Always up to date!
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...