Connectivity Heroes | Murrelektronik

Zásuvné konektory

Hrdinovia automatizácie

V zosieťovanej výrobe sa bez zásuvných konektorov nič nevyrobí. Ich výkonnosť rozhoduje o tom, či sa podarí digitalizácia. Svet automatizácie je preto iba taký dobrý, ako sú jeho zásuvné spojenia. Tieto všetko spájajú, umožňujú tok signálov, dát, prúdov, starajú sa o bezpečnosť, plynulú prevádzku, bezchybnú inštaláciu. 

Pre spoločnosť Murrelektronik sú preto zásuvné konektory skutočnými Connectivity Heroes!

Všetci superhrdinovia majú jedinečnú super schopnosť. Je to tak aj pri našich Connectivity Heroes. Jedni sa starajú o dáta, druhí o signály a iní zase o napájanie. Naše zásuvné konektory sú skutočnými hrdinami a preto poskytujú maximálnu rozmanitosť, prvotriednu kvalitu – a každý jeden je na 100 % otestovaný!

 

Connectivity Essentials

Najlepším superhrdinom je ten, kto je vždy na mieste, keď je potrebný – bez otravných čakacích dôb. A na tomto mieste vstupujú do hry naši noví Connectivity Essentials. Sú to naši krátkodobo dostupní superhrdinovia, naše portfólio rýchlo dodateľných a často dopytovaných zásuvných konektorov. Najbežnejšie varianty sme tak schopní dodať v krátkej dobe – rýchlo, spoľahlivo a v obvykle vysokej kvalite od spoločnosti Murrelektronik.

K online shopu

SIGNÁL

Ponúkame kruhové zásuvné konektory M8 a M12, ako aj prefabrikované ventilové konektory s vhodnými dĺžkami káblov. LED diódy a odrušovacie prvky sú často integrované. Praktické doplnky, ako sú adaptéry, T-kusy a momentový kľúč pre zaručené tesné spojenia, sú dôležitým doplnkom.

K online obchodu

DÁTA

K dispozícii je spojovacia technika pre inštaláciu riešení prevádzkových zberníc s najrozmanitejšími variantmi pre M8, M12 a RJ45. Vedenia sú vysoko flexibilné a majú 360° úplné tienenie, aby prenos dát nebol negatívne ovplyvňovaný elektromagnetickými vplyvmi.

K online obchodu

NAPÁJANIE

Privádzajú energiu do strojov a zariadení. Napájací konektor M12 Power je maximálne kompaktný a výkonný. Normované zásuvné konektory MQ15 umožňujú rýchlu montáž na pripojenie motorov.

K online obchodu

Otestovaní
hrdinovia

Naše prefabrikované zásuvné konektory pred ich odoslaním našim zákazníkom podrobujeme veľmi dôslednej kontrole. Vykonávame dôkladnú elektrickú kontrolu. To zahŕňa kontrolu vysokého napätia, kontrolu zámeny káblov a kontrolu vzhľadom na skrat. Testujeme funkciu zásuvných konektorov a podrobujeme ich záverečnej optickej kontrole. Takto zabezpečujeme, aby všetky zásuvné konektory dodané zákazníkom mali bez výnimky prvotriednu kvalitu.

Aj procesy pred a počas výroby sme zamerali na 100 % kvalitu. Začína to pri vstupnej kontrole tovaru, pre ktorú sme stanovili mnoho kontrolných parametrov, a končí to konečnou kontrolu výroby, skôr ako výrobky opustia našu firmu. To všetko dáva našim zákazníkom dobrý pocit: zásuvné konektory spoločnosti Murrelektronik fungujú – na 100 %! Iba otestovaný hrdina môže byť Connectivity Hero.

Dohodnite si termín hneď teraz!

Sú pre vás spoje rovnako dôležité ako pre nás? Tak dovoľte, aby sme sa porozprávali. Jednoducho vyplňte nasledujúci formulár a pusťme sa do toho.

Zadajte výsledok výpočtu vyššie.
captcha
* povinné pole
Newsletter
Always up to date!
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...