Spoločnosť Murrelektronik na veľtrhu AMPER 2023 | Murrelektronik

február 16, 2023

Spoločnosť Murrelektronik na veľtrhu AMPER 2023

Inteligentné sMegatrendy automatizačného priemyslu v pavilóne P, stánku 2.46mart riešenia pre oblasť automatizácie

V marci sa konečne dočkáme: Veľtrh AMPER otvorí svoje brány! Navštívte nás od 21. do 23. marca 2023 na brnianskom výstavisku, hala P, stánok 2.46. Ukážeme Vám efektívne a hospodárne systémové riešenia decentrálnej automatizácie. Pretože ciele sú stanovené: Digitálne plánovanie, jednoduchšia a rýchla inštalácia a uvedenie do prevádzky, ako aj nákladová efektívnosť. Ako špecialisti na decentralizáciu a inštalačnú techniku v systéme Vám názorne vysvetlíme, ako zvládnete obrovskú transformáciu za účelom digitalizovanej a trvalo udržateľnej tvorby hodnôt.

Vario-X, mnohonásobne ocenený automatizačný systém

Vario-X je prvá automatizačná platforma, ktorá pripája snímače a akčné členy do strojového prostredia decentralizovane a bez skriňových rozvádzačov. Flexibilná, škálovateľná s maximálnou otvorenosťou a výkonom na všetkých úrovniach a na všetkých rozhraniach.

S platformou Vario-X ste kompletne vybavení pre budúcnosť bez skriňových rozvádzačov. Pozrite si tento systém v našom stánku. Návšteva sa vyplatí!

Jednoduchá a bezpečná decentralizácia so štandardom IO-Link 

Komplexnosť výrobných procesov v posledných rokoch neustále vzrastala, keďže v moderných strojoch a zariadeniach sa zaznamenáva a navzájom prepája stále viac údajov. Komunikačný štandard IO-Link prináša poriadok do spleti káblov a konektorov: od svorkovníc po kompaktné moduly IO. Vďaka osvedčenému systému Plug & Play je spájanie v inštalačnej technike jednoduchou záležitosťou; komunikačný štandard zaručuje maximálnu transparentnosť, začínajúc od roviny snímačov a akčných členov až po cloud. Spoločnosť Murrelektronik ponúka široké portfólio IO-Link, ktoré sa nepretržite rozširuje. V zbernicových moduloch IP67 „MVK Pro“ a „IMPACT67 Pro“ je celkovo integrovaných osem multifunkčných portov Master a vďaka konektorom M12 s kódovaním L sa dajú realizovať veľké prúdy. Okrem toho sú jednoducho použiteľné ethernetové protokoly PROFINET, EtherNet/IP a EtherCAT. 

Inteligentné siete = inštalačné riešenia pre priemyselné spracovanie obrazu 

Nezáleží na tom, či ide o logistiku alebo priemyselné výrobné procesy: Ak ide o napájanie, správu signálov a údajov pre inteligentnú integráciu kamerových systémov, výrobcovia zariadení majú so spoločnosťou Murrelektronik na svojej strane silného partnera. Dôraz sa kladie na decentralizované, priamo do strojového prostredia montovateľné a pripojiteľné konštrukčné skupiny, ako sú spínače, skriňové rozvádzače a elektrické rozbočovače, ako aj na príslušne výkonnú káblovú a konektorovú techniku. 

Preukázateľnou výhodou riešenia od spoločnosti Murrelektronik sú minimálna náročnosť inštalácie a maximálny výkon pre nové a existujúce stroje a systémy.

Power konektory radu MQ15 

Pri konektore MQ15 stačí ¼ otáčky na vytvorenie bezpečného spojenia so stupňom krytia IP67. Tento inovačný systém rýchlych konektorov skracuje časovú náročnosť pre inštaláciu, servis a údržbu až o 80 %. Keďže sú prachotesné a vodotesné, sú vhodné pre drsné priemyselné podmienky. Ich kompaktná konštrukcia a vysoké hodnoty prenosu prúdu do 16 A trvalého zaťaženia pri napätí 600 V AC umožňujú široký rozsah použitia. Sú určené napríklad na pripájanie asynchrónnych a trojfázových motorov.

Novinky z našej spoločnosti

Novinka v internetovom obchode: Funkcia Easy Import Export

Vedeli ste už? Funkcia Easy Import Export je vynikajúci nástroj, s pomocou ktorého máte veľa možností na efektívne používanie online obchodu.

Dozvedieť sa viac

Digitalizácia pri spracovaní plechov

Spoločnosť AsservmentiPresse za účelom riadenia zriadenia a správu údajov vsadila na zbernicové káble a moduly od spoločnosti Murrelektronik

Dozvedieť sa viac

Murrelektronik v praxi

Stručne, výstižne a informatívne.

Dozvedieť sa viac

Dobrý deň
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...