Spoločnosť Murrelektronik na veľtrhu AMPER 2023 | Murrelektronik

február 16, 2023

Spoločnosť Murrelektronik na veľtrhu AMPER 2023

Inteligentné sMegatrendy automatizačného priemyslu v pavilóne P, stánku 2.46mart riešenia pre oblasť automatizácie

V marci sa konečne dočkáme: Veľtrh AMPER otvorí svoje brány! Navštívte nás od 21. do 23. marca 2023 na brnianskom výstavisku, hala P, stánok 2.46. Ukážeme Vám efektívne a hospodárne systémové riešenia decentrálnej automatizácie. Pretože ciele sú stanovené: Digitálne plánovanie, jednoduchšia a rýchla inštalácia a uvedenie do prevádzky, ako aj nákladová efektívnosť. Ako špecialisti na decentralizáciu a inštalačnú techniku v systéme Vám názorne vysvetlíme, ako zvládnete obrovskú transformáciu za účelom digitalizovanej a trvalo udržateľnej tvorby hodnôt.

Vario-X, mnohonásobne ocenený automatizačný systém

Vario-X je prvá automatizačná platforma, ktorá pripája snímače a akčné členy do strojového prostredia decentralizovane a bez skriňových rozvádzačov. Flexibilná, škálovateľná s maximálnou otvorenosťou a výkonom na všetkých úrovniach a na všetkých rozhraniach.

S platformou Vario-X ste kompletne vybavení pre budúcnosť bez skriňových rozvádzačov. Pozrite si tento systém v našom stánku. Návšteva sa vyplatí!

Jednoduchá a bezpečná decentralizácia so štandardom IO-Link 

Komplexnosť výrobných procesov v posledných rokoch neustále vzrastala, keďže v moderných strojoch a zariadeniach sa zaznamenáva a navzájom prepája stále viac údajov. Komunikačný štandard IO-Link prináša poriadok do spleti káblov a konektorov: od svorkovníc po kompaktné moduly IO. Vďaka osvedčenému systému Plug & Play je spájanie v inštalačnej technike jednoduchou záležitosťou; komunikačný štandard zaručuje maximálnu transparentnosť, začínajúc od roviny snímačov a akčných členov až po cloud. Spoločnosť Murrelektronik ponúka široké portfólio IO-Link, ktoré sa nepretržite rozširuje. V zbernicových moduloch IP67 „MVK Pro“ a „IMPACT67 Pro“ je celkovo integrovaných osem multifunkčných portov Master a vďaka konektorom M12 s kódovaním L sa dajú realizovať veľké prúdy. Okrem toho sú jednoducho použiteľné ethernetové protokoly PROFINET, EtherNet/IP a EtherCAT. 

Inteligentné siete = inštalačné riešenia pre priemyselné spracovanie obrazu 

Nezáleží na tom, či ide o logistiku alebo priemyselné výrobné procesy: Ak ide o napájanie, správu signálov a údajov pre inteligentnú integráciu kamerových systémov, výrobcovia zariadení majú so spoločnosťou Murrelektronik na svojej strane silného partnera. Dôraz sa kladie na decentralizované, priamo do strojového prostredia montovateľné a pripojiteľné konštrukčné skupiny, ako sú spínače, skriňové rozvádzače a elektrické rozbočovače, ako aj na príslušne výkonnú káblovú a konektorovú techniku. 

Preukázateľnou výhodou riešenia od spoločnosti Murrelektronik sú minimálna náročnosť inštalácie a maximálny výkon pre nové a existujúce stroje a systémy.

Power konektory radu MQ15 

Pri konektore MQ15 stačí ¼ otáčky na vytvorenie bezpečného spojenia so stupňom krytia IP67. Tento inovačný systém rýchlych konektorov skracuje časovú náročnosť pre inštaláciu, servis a údržbu až o 80 %. Keďže sú prachotesné a vodotesné, sú vhodné pre drsné priemyselné podmienky. Ich kompaktná konštrukcia a vysoké hodnoty prenosu prúdu do 16 A trvalého zaťaženia pri napätí 600 V AC umožňujú široký rozsah použitia. Sú určené napríklad na pripájanie asynchrónnych a trojfázových motorov.

Novinky z našej spoločnosti

Murrelektronik flies into the summer

Fascinating insights into the world of flying at the Murrelektronik summer party

Dozvedieť sa viac

Murrelektronik becomes part of the Maschinenraum innovation ecosystem

Oppenweiler / Berlin, 06/22/2021 – Murrelektronik (https://www.murrelektronik.com), a specialist in decentralized automation technology, has joined the Maschinenraum (proper name,…

Dozvedieť sa viac

Prihláste sa včas na naše stredajšie semináre!

Na nasledujúce štyri stredy sme pre vás pripravili webové semináre s informáciami a praktickými demonštráciami. Štartujeme 19.5.2021, jednotlivé témy a odkazy na prihlásenie…

Dozvedieť sa viac

Dobrý deň
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...