Murrelektronik na veľtrhu AMPER | Murrelektronik

apríl 14, 2022

Murrelektronik na veľtrhu AMPER

Inteligentné smart riešenia pre oblasť automatizácie

Údaje a fakty

  • Veľtržný stánok spoločnosti Murrelektronik na veľtrhu AMPER v Brne
  • 17. – 20. mája 2022
  • Brnianske výstavisko, hala V, stánok 4.04
  • Zaregistrujte sa teraz zadarmo!

V termíne 17. až 20. mája 2022 znovu otvára svoje brány AMPER, najvýznamnejší český veľtrh automatizácie, a spoločnosť Murrelektronik bude na brnianskom výstavisku prítomná s atraktívnymi inováciami a zaujímavými témami (hala V, stánok 4.04).

Murrelektronik bude prezentovať inteligentné smart trendy v oblasti automatizačnej techniky týkajúce sa decentrálnej inštalačnej techniky, napájania prúdom, sieťovej technológie a systému IO-Link a názorne vysvetlí zjednodušenie inštalačných konceptov a naznačí tým cesty vedúce ku zvýšeniu konkurencieschopnosti. V stredobode pozornosti budú preto spojenia orientované na budúcnosť od IO roviny až po Cloud.

 

Vario X – Decentralizácia bez skriňového rozvádzača

Murrelektronik rozširuje svoj obchodný model a ponúka s Vario-X prvú automatizačnú platformu, ktorá dostáva snímače a akčné členy do poľa decentrálne a bez skriňového rozvádzača. Zariadenie automatizované prostredníctvom Vario-X má od počiatku svoje digitálne dvojča. Tento pohyblivý obraz 1:1 reálneho zariadenia umožňuje úsporu nákladov a času pri plánovaní, inštalácii, prevádzke a servise. S Vario-X sú dni rozvodnej skrine sú spočítané.

 

Infraštruktúra na prenos dát budúcnosti

Zoznámte sa aj s novinkami z oblasti konektorov alebo s MVK Pro a IMPACT67 Pro, najnovšími rozšíreniami známeho I/O-portfólia od Murrelektronik. Kompaktné zbernicové moduly s druhom ochrany IP67 sú dôležitým konštrukčným prvkom v decentrálnej inštalačnej technike a nahrádzajú náročne prepojené a preto drahé svorkovnicové skrinky. 

 

Inštalačné riešenia Vision

Novými sú aj Plug & Play riešenia pre priemyselné spracovanie obrazu. Kamery nahrádzajú množstvo snímačov a sú základom pre maximálnu automatizáciu početných procesov. Načítanie čiarových kódov, zaznamenanie rozmerových údajov, kontrola kvality, sledovanie a identifikácia dielov, monitorovanie výrobných liniek sú len niekoľkými z oblastí využitia. Na mieru šité moduly od spoločnosti Murrelektronik ponúkajú možnosť rozsiahlej a podrobnej diagnostiky a majú tak veľký vplyv na disponibilitu zariadenia. 

 

Sieťové prepojenie so systémom

Stroje a zariadenia stále viac komunikujú navzájom a ich siete fungujú ako životodarné tepny pre tok údajov. Úspešnú digitalizáciu je preto možné zabezpečiť iba s výkonnou a spoľahlivou sieťovou technikou. Dnešná výrobná scéna vyžaduje možnosť rýchleho a flexibilného prispôsobenia. Individuálne zodpovedajúca topológia siete je preto rozhodujúcou z hľadiska výkonnosti strojov a zariadení.

 

Šetriť so systémom

S na mieru šitými konceptmi a zodpovedajúcimi systémovými komponentmi sa okrem celkovej redukcie nákladov až do 30 % darí vďaka inovatívnym diagnostickým funkciám dosahovať aj technologické vylepšenia. Prostredníctvom synergie a procesných úspor vo všetkých oblastiach sa zvyšuje tiež disponibilita strojov. V systémovom myslení sa skrýva šanca využiť doteraz ešte nevyčerpané potenciály. 

Zaistite si teraz svoju bezplatnú vstupenku a stretnite sa s nami na veľtrhu AMPER!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Novinky z našej spoločnosti

Murrelektronik flies into the summer

Fascinating insights into the world of flying at the Murrelektronik summer party

Dozvedieť sa viac

Murrelektronik becomes part of the Maschinenraum innovation ecosystem

Oppenweiler / Berlin, 06/22/2021 – Murrelektronik (https://www.murrelektronik.com), a specialist in decentralized automation technology, has joined the Maschinenraum (proper name,…

Dozvedieť sa viac

Prihláste sa včas na naše stredajšie semináre!

Na nasledujúce štyri stredy sme pre vás pripravili webové semináre s informáciami a praktickými demonštráciami. Štartujeme 19.5.2021, jednotlivé témy a odkazy na prihlásenie…

Dozvedieť sa viac

Dobrý deň
Sme tu pre Vás!
Môžete sa k nám dostať mnohými kanálmi...